Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT


29. mar 2015

S nemalým úspechom sa môže náš klub pochváliť za uplynulý rok pôsobenia. Súčasne si predsavzali aj splniť nemalé ciele - vyhrať európsku súťaž! No a nám nezostáva iné ako držať palce a zaželať im splnenie ich sna a ďalšie radosť prinášajúce úspechy. Zábery z výročnej členskej schôdze nájdete po kliknutí na nadpis príspevku.


Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT Prvú výročnú členskú schôdzu má za sebou aj jasovský fitnesklub JASFIT